Ana içeriğe atla

EKPSS 2024/1 Yerleştirme Sonucuna Göre Üniversitemize Yerleştirilen Adaylar hk.

EKPSS 2024/1 Yerleştirme Sonucuna göre Üniversitemize atanmaya hak kazanan adayların, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü, Kışla Binası B-1005 Davutpaşa Mahallesi Esenler adresinde bulunan Personel Dairesi Başkanlığı / Atama Şube Müdürlüğüne istenilen belgeleri en geç 05.03.2024 tarihine kadar şahsen veya posta yolu ile teslim etmeleri gerekmektedir.

 

Başvuru tarihine kadar istenilen belgeleri şahsen veya posta yolu ile teslim etmeyen adayların atama işlemleri yapılmayacak ve adaylar herhangi bir hak iddia edemeyeceklerdir.

 

Askerlik ve hastalık mazereti olması nedeniyle istenilen evrakları temin edemeyen adaylar, mazeret sebebini belirten dilekçelerine, mazerete sebep olan durumlarına ilişkin belgeyi ekleyerek en geç 05.03.2024 tarihine kadar yukarıda belirtilen başvuru adresinde olacak şekilde posta yolu ile göndermek üzere başvuruda bulunacaklardır.

 

Yanlış, yanıltıcı ve yalan beyanda bulunanlar ile tercih edilen kadro için istenilen genel ve özel şartları ve 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımadığı tespit edilen adayların başvuruları geçersiz sayılacak olup, atama işlemleri gerçekleştirilmeyecektir.

 

Üniversitemiz internet sayfasında yer alan DUYURUMUZ tebliğ hükmünde olup, adaylara herhangi bir tebligat yapılmayacaktır.

 

İSTENİLEN EVRAKLAR:

1- Atama Başvuru Formu (TIKLAYINIZ)

2- EKPSS Yerleştirme Sonuç Belgesi

3- Mezuniyet Belgesi ( E-devlet kapısından alınan karekodlu çıktı veya noter onaylı sureti)

4- Fotoğraf (1 adet)

5- Mal Bildirimi (Arkalı önlü olarak tek yaprakta doldurulacaktır.) (TIKLAYINIZ)

6- Daha önce kamu kurumlarında çalışmış ise, çalıştığını gösterir belge (Hizmet Belgesi)

7- Askerlik Durum Belgesi (Erkek adaylar için, E-devlet kapısından alınan karekodlu çıktı)

8- Varsa ortaöğretim hazırlık sınıfında başarılı geçen öğrenimini gösteren belge

 

 

AYRINTILI BİLGİ İÇİN İRTİBAT :

Atama Şube Müdürlüğü  0(212) 383 2229-2237