HABERLER
YTÜ 2020 Yılı Mezuniyet Albümü

www.yildizlimezunlar.org

Sevgili Öğrencilerimiz,

Tüm dünyayı derinden etkileyen Covid-19 salgını ile uzaktan eğitim süreci başladı. Hepimiz için her anlamda oldukça zor, belirsiz ve sıkıntılı süreçte çok çalıştınız, birçok şeyin üstesinden geldiniz. Eğitiminizin son aylarını; okulunuza, arkadaşlarınıza ve hocalarınıza olan sosyal mesafe ile yaşamak zorunda kaldınız, hatta bu zorlu süreç içerisinde mezun oldunuz. 

2020 Mezuniyet törenimiz pandemi dolayısıyla iptal edildi. Ancak Yıldız ailesi olarak sizi böyle sessiz uğurlamak istemiyoruz. Meslek hayatınıza adım attığınız bu en değerli ve önemli günde de birlikte olmak, coşku ile kutlamak ve eğitim hayatınızın “Yıldız” sayfasına küçük bir anı bırakmak istiyoruz. 

Rektörlük şemsiyesi altında bulunan Yıldızlı Mezunlar Platformu’nda 2020 mezunlarına özel bir albüm hazırlıyoruz. www.yildizlimezunlar.org adresine girerek okul yıllarında sizin için önemli olan bir resminizi örnek çerçeveye yerleştirmenizi, adınızı soyadınızı, fakültenizi ve bölümünüzü yazarak mezun olduğunuz fakültenin albümüne eklemenizi istiyoruz. Mezunlar albümü için resim hazırlama kılavuzuna erişmek için https://drive.google.com/file/d/13jPTDSUjQizvB_rd73P77kyp59feBwNE/view’e tıklayınız.

Sevgili Yıldızlarımız; Araştırmaktan, sorgulamaktan, üretmekten vazgeçmeyin! Yaptığınız işi sevin, sahiplenin!

Okulunuzu ve arkanızdan gelen nesilleri unutmayın!

YILDIZINIZ/YILDIZIMIZ HEP PARLASIN..