Öğrenci İsmi

Proje Adı

Türü

9511043   Bahadır Sümer

Multi-Poly Online Game

Bitirme

03011006 İbrahim Över

Web üzerinde Türkçe Sempozyum Yönetim Sistemi

Ara

03011007 Ozan Özışık

Ters Kinematik Denklemlerin Yapay Sinir Ağları İle Çözümü

Ara

03011008 Metin Arıca

3 Boyutlu Oyun Motoru

Ara

03011032 Abdurrahman Ar

İnternet Üzerinden İhale Programı

Ara

03011041 Kubilay Aygen

Bolu Tarık Somer İlköğretim Okulu İçin Web Sitesi Ve Web Tabanlı Öğrenci Bilgi Sistemi

Ara

03011044 İbrahim Ök

E-Ticaret sitesi (Web tabanlı yönetim, Kategori, Üyelik Sistemi, Üyelere Özel içerik) Her Sektöre Uygun Hazır Sistem

Ara

03011081 Fatih Aydınoğlu

Web Tabanlı Teknik Servis ve Satış Otomasyonu

Ara

03011055 Selman Çelebi

Eğitim Amaçlı Bir Yapay Sinir Ağı Yazılımı

Ara

 03011504 Aytunç Beken
 03011503 Necmi Öztürk

 Robotik Sistemlerde Engel Tanıma ve Yön Belirleme

Ara

03011024 Şahika Öztol       

03011902 Şirin Mutlu

Online Borsa Takip ve İşlemleri Programı

Ara

 03011055 Selman Çelebi

 Disparity Construction for Stereo Vision

Bitirme

 00011007 Ozan Özışık

 Optical Music Recognition

Bitirme

 04011702 Haldun Değirmenci

 Gökay Kalıp MRP II System

Bitirme

 

 04011602 Hilmi Kemal Yıldız

 Haritalama İşlemi Gerçekleştiren Robotun Merkezi

 Kontrol Biriminin Tasarlanması

Bitirme

03011077 A.Okan Çeltik

Firma yöneticileri için bilgi yönetim sistemi

Ara

03011091 Muhammet Zahit
               Özdemircan

Birden fazla otobüs şirketine bayilik
yapacak internet sitesi tasarımı

Ara

03011094 İbrahim Halil Akyüz

Arçelik -Beko yetkili servis müşteri ve
bayi takip raporu

Ara

03011035 Serap Mutlu Akgül
03011015 Elif Deniz

11 kanallı osiloskop arayüzü

Ara

03011071 Ilır Çollaku

Genetically-Optimized recurrent neural network model for parallel system performance prediction

Bitirme

03011044 İbrahim Ök

Development of the simulation and the
graphical control interface of a map
building robot

Bitirme

03011008 Metin Arıca
03011048 Mustafa Avcı

Yüz ifadesini tanıma ve analizi

Bitirme

03011030 Orçun Atay
03011018 Akın Moğulkaç

Genel amaçlı görüntü işleme aracı

Bitirme

03011081 Fatih Aydınoğlu

Ses komut tanıma ile robot konhtrolü sistemi

Bitirme

03011503 Necmi Öztürk
03011502 Can Yüksel

Determınıng the Shortest Path And Obstacle Recognıtıon for A Map Buıldıng Robot

Bitirme

03011050 Levent Kaya

 

Mavili MRP 2 svstem 

Bitirme