mb

MESLEKİ DENEYİM

 

STUTGART ÜNİVERSİTESİ

MAKİNA ELEMANLARI ENSTİTÜSÜ (IMA)                                                                                      (STUTTGART, 2009)

 

Stuttgart Üniversitesi, Makina Elemanları Enstitüsü’nde (IMA-Institut für Maschinenelemente) Misafir araştırmacı olarak Şubat 2009 ve Ağustos 2009 tarihleri arasında bulundum.

 

MÜNİH TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

DİŞLİ ÇARKLAR ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ (FZG)                                                                         (MÜNİH, 2006)

 

Münih Teknik Üniversitesi, Dişli Çarklar Araştırma Enstitüsü’nde(FZG-Forschungsstelle für Zahnrader und Getriebebau) Misafir araştırmacı olarak Temmuz 2006 ve Ağustos 2006 arasında bulundum.

 

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

MAKİNA FAKÜLTESİ                                                                                                                          (İSTANBUL, 1998 ---)

 

Yıldız Teknik Üniversitesi, Makina Fakültesi, Makina Mühendisliği Bölümü, Konstrüksiyon Ana Bilim Dalı’nda Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktayım.

 

ASSAN-HANİL A.Ş.                                                                                                                             (İZMİT, 1997-1998)

 

Assan-Hanil A.Ş’ de Geliştirme Mühendisi olarak görev yaptım. Otomobil parçalarının yerlileştirilmesi, Yan Sanayilerden temin edilen parçaların kalite problemlerinin çözümü ve yeni ürün devreye alma konusunda Şubat 1997 ve Ağustos 1998 arasında çalıştım.

 

FORD-OTOSAN A.Ş.                                                                                                                           (İSTANBUL, 1995-1997)

 

Ford-Otosan A.Ş’ de Metod Mühendisi olarak görev yaptım. Otomobil parçalarının yerlileştirilmesi, Yan Sanayilerden temin edilen parçaların kalite problemlerinin çözümü ve yeni ürün devreye alma konusunda Şubat 1995 ve Şubat 1997 arasında çalıştım.

 

CİHAN ELEKTRONİK SAN. A.Ş. (GRUNDIG)                                                                                    (İSTANBUL, 1990-1993)

 

Cihan Elektronik Sanayi A.Ş ‘de Konstrüksiyon Mühendisi ve Yan Sanayi İlişkileri Şefi olarak görev yaptım. Üretim aparatı tasarımı ve mekanik parça tasarımı konusunda Temmuz 1990 ve Ekim 1993 arasında çalıştım.