MANŞETLER
Yıldız Saray Sohbetleri

Üniversitemiz Sultan II. Abdülhamit Uygulama ve Araştırma Merkezi, Yıldız Saray Sohbetleri’nde UNESCO Türkiye Millî Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Sn. Öcal OĞUZ’u ağırladı.

Üniversitemiz bünyesinde Şubat 2015 tarihinde kurulan ve çok sayıda önemli ismi misafir eden Sultan II. Abdülhamit Uygulama ve Araştırma Merkezi, Yıldız Saray Sohbetleri’nde bu kez de UNESCO Türkiye Millî Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Sn. Öcal OĞUZ’u konuk etti.

Rektörlük Hünkar Salonu’nda gerçekleştirilen ve UNESCO Türkiye Millî Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Sn. Öcal OĞUZ’un UNESCO, KÜLTÜREL MİRAS VE SULTAN ABDÜLHAMİD’İN MİRASI” başlıklı bir konuşma gerçekleştirdiği etkinliğe, Rektörümüz Prof. Dr. Sn. Bahri ŞAHİN’in yanı sıra, Rektör Yardımcılarımız Sn. Prof. Dr. Yücel ŞAHİN,  Prof. Dr. Sn. Galip CANSEVER, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Sn. Kenan AYDIN, Sultan II. Abdülhamit Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Sn. Ayşe Melek ÖZYETGİN, çok sayıda akademisyen ve dinleyici katıldı.

Konuşmasının ardından Rektörümüz Prof. Dr. Sn. Bahri ŞAHİN,  UNESCO Türkiye Millî Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Sn. Öcal OĞUZ’a hatıra objesi hediye etti.

 

 

 

 

DİĞER MANŞETLER