ETKİNLİKLER VE DUYURULAR
Üniversitemizi Yeni Kazanan Öğrenciler İçin Kimlik Kartı, Paso ve Şifre Hk.

Üniversitemize yeni kayıt yaptıran 2018 girişli öğrencilerimiz,

- İETT İndirimli Seyahat Kartlarının (PASO) dağıtımı, 17 Eylül 2018’den itibaren kayıtlı olduğunuz Bölüm Başkanlıkları'nca yapılacaktır. Paso konusu ile ilgili tüm istek ve sorunlarda öğrencilerimizin IETT (www.iett.gov.tr)’ye başvurması gerekir.

– Kimlik Kartlarının (YEK kartı) dağıtımı, 19 Eylül 2018’den itibaren kayıtlı olduğunuz Bölüm Başkanlıklarınca yapılacaktır. Kimlik Kartı ile ilgili tüm istek ve sorunlarda öğrencilerimizin e–yıldız birimine (Yıldız Kampüsü için B-blok’ta yer alan Bilgi İşlem Daire Başkanlığına ve Davutpaşa Kampüsü için Yemekhane binasının dışında hemen yakınında yer alan Mentos Cafe yanında yer alan İdari Bina) şahsen başvurunuz veya eyildizofisi@gmail.com  e-posta adresi üzerinden veya 0212 383 4014 no.lu telefon üzerinden iletişime geçiniz.

- E-posta adresi alma ve ders seçimlerinde kullanacağınız USIS şifresi için İlk Kayıt Kılavuzunda belirtilen işlemlerle ilgili tüm istek ve sorunlar için bilgiislem@yildiz.edu.tr  adresi üzerinden iletişime geçebilir veya Yıldız Kampüsü için B-blok’ta yer alan Bilgi İşlem Daire Başkanlığına ve Davutpaşa Kampüsü için Kışla Binasında (Taş Bina) yer alan B-1006 no.lu ofise şahsen başvurabilirsiniz.

 

Duyuru 14
EYL
DİĞER ETKİNLİKLER VE DUYURULAR