ETKİNLİKLER VE DUYURULAR
Kısmi Zamanlı Öğrenci Çalışma Başvuruları hk.

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı içerisinde Fakültelerde, Enstitülerde, Yüksekokulda ve İdari Birimlerde Kısmi Zamanlı olarak çalışmak isteyen öğrencilerin,  02 Ekim 2017 - 9 Ekim 2017 tarihleri arasında; “Kısmi Zamanlı  Öğrenci  Çalıştırma Formunu” internet üzerinden doldurarak başvurmaları gerekmektedir. Sonuçlar 16 Ekim 2017 Pazartesi günü Sağlık Kültür ve Spor DBŞK ile Yıldız Teknik Üniversitesi web sayfalarından açıklanacaktır.

Müracaat Formunu Doldururken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Kısmi zamanlı çalıştırılacak öğrencilerde görev yapacakları yerdeki branş ve hizmet kollarının özelliklerine göre bir takım kriterler aranmaktadır.

Bu sebeple müracaat formunu doldururken  görev yapmak istediğiniz birimin varsa aradığı kriterlere sahip olup olmadığınızı kontrol etmeniz gerekmektedir.

ÖNEMLİ: Müracaat Formunu doldururken web sayfasında karşınıza gelecek bilgileri mutlaka dikkatlice okuyup orada belirtilen şekilde işlemlerinizi gerçekleştirmelisiniz.  Aksi halde kriterleri taşımadığınız takdirde yerleştirilmiş olsanız bile yerleştirmeniz geçersiz sayılacak ve yerinize yedek listeden başka bir öğrenci yerleştirilecektir.

Müracaat formunu doldurmak için lütfen Tıklayınız.

 

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

 

Duyuru 2
EKİ
DİĞER ETKİNLİKLER VE DUYURULAR