ETKİNLİKLER VE DUYURULAR
Öğretim Üyemizin Başarısı

İşletme Bölümü öğretim üyemiz Prof. Dr. Halit Keskin inovasyon, Ar-Ge, yönetim, örgütsel davranış ve pazarlama alanında yayınların yapıldığı SSCI kapsamında yer alan oldukça prestijli bir dergi olan “Journal of Product innovation management-JPIM” dergisinde 2016 yılında yayınlanan bir makaleye konu oldu.

Öğretim üyemizin çalışmalarını da konu eden Perspective mapping the topic landscape of JPIM, 1984–2013: in search of hidden structures and development trajectories” başlıklı makale Kasım 2016, cilt 33, sayı 6’da yayınlanmıştır. Makalede 1984-2013 yılları arasında yenilik yönetimi alanında JPIM’de yayınlanan 1008 makale incelenmiştir. Bu makaleler 6 ana başlık altında toplanmış, yapılan çalışmalar tasnif edilip, en etkin çalışmalar bulunup sınıflandırılmıştır. Öğretim üyemizin çalışmaları "örgütsel öğrenme ve yenilik" alanının “ana akış” çalışması olarak bulunmuştur.

Prof. Dr. Halit Keskin’in bu konulardaki çalışmaları birden fazla alana girebilen, en çok atıf alan ve okunan yayınlar olarak belirtilmiştir. Öğretim üyemiz bu sahada ekol olarak kabul edilmiştir.

 

Öğretim Üyemizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

İlgili Dergiye ulaşmak için Tıklayınız. 

Mapping the Topic Landscape of JPIM, 1984–2013: In Search of Hidden Structures and Development Trajectories

 

Duyuru 31
OCA
DİĞER ETKİNLİKLER VE DUYURULAR